PO Management

Open menu
Thema's
Roep om inclusief onderwijs steeds luider

Roep om inclusief onderwijs steeds luider

Een tot twee keer per jaar organiseert het Schoolleidersregister PO een zogenoemde kenniskring: een onderzoekstraject dat schooldirecteuren in staat stelt zich in een onderwerp te verdiepen en tevens punten voor herregistratie oplevert. De bij het register aangesloten schoolleiders kiezen zelf de onderwerpen voor de kenniskringen en de eerstvolgende kenniskring is gewijd aan inclusief onderwijs. Waarom staat dit bij veel schoolleiders hoog op de agenda?

Voor het openen van dit artikel heeft u Adobe Reader nodig. Download de laatste versie hier: http://get.adobe.com/nl/reader/

Dit artikel is geschreven door
Martin van Rooij
Martin van Rooij

Martin van Rooij is onderwijsjournalist en lid van de redactie van PO Management.

Partners

AVS
Inspirify
Leuker.nu
Maak je eigen onderwijsboek
Van Rooij Communicatie
Wakker Design
Wildeboer Onderwijsadvies
Wij Leren
Leskracht
M365Portal
Over
  • PO Management informeert directeuren en bestuurders in het primair onderwijs op praktische wijze over het werken aan schoolontwikkeling en professionalisering.
  • Het bookmagazine PO Management wordt in een oplage van 8.500 exemplaren in oktober en maart gratis verspreid op alle scholen in Nederland. Dit wordt mede mogelijk gemaakt door de partners van PO Management.
  • Op deze website publiceert PO Management regelmatig nieuwe artikelen en via e-mailnieuwbrieven worden de artikelen elke maand onder de aandacht gebracht van de scholen.
  • PO Management is een uitgave van Globolino Publishers.
Nieuwsbrief

Wil je nieuws en berichten over schoolontwikkeling en professionalisering in het primair onderwijs volgen? Meld je dan hieronder aan voor de PO Management Nieuwsbrief!